KARABÜK İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ

ARICILARIMIZA BELGELERİ VERİLDİ

Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü çiftçilerimize yönelik eğitim hizmetlerine bütün hızıyla devam ediyor. Eğitim faaliyetleri çerçevesinde çiftçilerimizi üretim sezonuna hazırlamayı hedefleyen Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile müşterek yaptığı çalışma neticesinde toplam 35 kişinin katıldığı   2 adet Arıcılık Kursu açtı.

Açılan kurslarda arıcılık hakkında her türlü teknik bilgi çiftçilerimize aktarılmakta, modern arıcılıkta kullanılan çeşitli arıcılık aletlerinin de tanıtımı yapılmaktadır. Kurslarda ayrıca güncel iletişim araçlarından yararlanılmakta olup sesli ve görüntülü yayım  aletleri de  kullanılmaktadır. 

Kurslarımızda eğitim gören ve belge almaya hak kazanan kursiyerlerimize  11.05.2012 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törenle belgeleri verildi.

Törende konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Vekilimiz Sayın İzzet MURAT; Kursiyerleri tebrik ederek yapacakları  arıcılık faaliyetlerinde Müdürlük olarak yanlarında olduklarını belitti.

  
2553 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret67184
Üyelik Girişi
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Hava Durumu
Saat